O NAS

Nasz sklep z tkaninami otula.pl to odpowiedź na szarość jaką znajdujemy dookoła nas. Chcemy aby kolory i ładne wzory zagościły w naszych domach, na stołach, w oknach i uprzyjemniały naszą codzienność. Miło jest spędzać czas w ładnym otoczeniu.

Sklep z polskimi tkaninami i nie tylko

Szczególnie polecamy szeroki wybór tkanin bawełnianych polskich oraz importowanych z certyfikatami do różnych akcesoriów dziecięcych jak: pościel, poduszki, kocyki, rożki, otulacze, tipi; ponad 40 kolorów MINKY w różnej gramaturze, velvety zwykłe i pikowane, dzianiny, panele poduszkowe, poliestry wodoodporne na torby, plecaki, worki, obrusy, koce; pasmanterię oraz wiele innych.

Tkaniny dekoracyjne

W ofercie znajduje się również szeroki wybór tkanin dekoracyjnych, z których można szyć piękne zasłony, obrusy, poduszki i inne dekoracje. 

Najlepsze tkaniny

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze tkaniny były najwyższej jakości a zamówienia były realizowane szybko.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email office@otula.pl lub telefonicznie pod numerem +48 692715909 +48 696072548.

Serdecznie zapraszamy!

mierzenie tkaniny otula