KOCYKI, Panele na MATY, PODUSZKI

Nasz sklep z tkaninami proponuje panele na maty, panele poduszkowe, jak również panele kocykowe. Panele są wykonane z wysokogatunkowej bawełny premium - bardzo miękkiej i delikatnej, z pięknym splotem oraz panele na matę z bardzo miękkiego velvetu.

Panele bawełniane

Prezentowane w naszym sklepie internetowym, to doskonałe rozwiązanie na urozmaicenie projektów. W zależności od dostępnych wzorów, oryginalne wzory i grafiki, doskonale odnajdują się na poduszkach, kocach jak również bluzach, bluzkach oraz innych częściach garderoby. Wszystko zależy tylko od wyobraźni.

Przy każdym produkcie, znajdują się dokładne informacje na temat wymiarów konkretnego panelu. Jednocześnie dokładny skład materiału oraz jego gramatura, pozwoli ocenić do jakiego projektu najlepiej wykorzystać konkretny wzór.

Aktywne filtry

Panele na kocyki ażurowe

W ofercie naszego sklepu z tkaninami znajdziecie miłe w dotyku i ciepłe kocyki ażurowe, które idealnie nadadzą się dla małych dzieci na chłodniejsze dni. Są one dostępne w pastelowych, a także intensywnych kolorach, dzięki czemu każdy może wybrać odcień, który lubi najbardziej.