KOŃCÓWKI niepełne metry

Potrzebujesz niewielkiej ilości tkaniny do wykonania niedużej ozdoby? Proponujemy w naszym sklepie internetowym dział Końcówki niepełne metry. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którzy nie potrzebują zbyt dużych ilości, dzięki czemu nie muszą kupować danej tkaniny w wyliczanych standardowo metrach bieżących.

Końcówki materiałów w niskiej cenie

Sprzedaż końcówek materiałów jest poparta dokładną charakterystyką dostępnych produktów. Dzięki temu dowiadujesz się, jaki materiał jest jeszcze dostępny, w jakim wymiarze, a także w jakiej ilości. Główną zaletą końcówek materiałów, jest ich wyjątkowo niska cena. Płacąc naprawdę niewielkie sumy, możesz zyskać dostęp do atrakcyjnych skrawków materiałów, które mogą okazać się świetne przy realizacji drobnych projektów.

Wśród końcówek w naszym sklepie internetowym można znaleźć zarówno bawełnę premium, bawełnę zwykła, velvet, muślin, minky oraz wszystkie inne tkaniny, które występują w naszym sklepie w sprzedaży regularnej.

Jest 296 produktów.

Pokazano 1-24 z 296 pozycji

Aktywne filtry

W naszym sklepie Otula.pl znajdą Państwo bogatą ofertę końcówek różnych materiałów. Możemy w niej znaleźć takie rodzaje tkanin jak: bawełna gładka, bawełna z nadrukiem cyfrowym, bawełna importowana z Francji, wafel bawełniany, muślin bawełniany, tkanina bambusowa, tkanina typu minky, flanela, dzianina dresowa, dzianina jersey, len, poliester, ekoskóra, velvet i wiele innych występujących w sprzedaży. Doskonale posłużą do tworzenia wielu artykułów, ubrań, akcesoriów dekoracyjnych.

Tkaniny mają różne wymiary - więcej informacji w opisie konkretnego produktu.