Len prany 145 g/m2

Sklep internetowy Otula.pl proponuje len prany kreszowany. Tkanina ta pochodzi z Francji. Posiada certyfikat jakości Oeko-Tex. Cechuje ją miękkość i przyjazność dla skóry. Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną lnu.

Materiał lniany

Len kreszowany doskonale sprawdzi się do tworzenia ubrań na lato, ale nie tylko, takich jak: sukienki, bluzki, spódnice i inne. Tkaniny lniane są też bardzo dobrym wyborem do wykonania artykułów dziecięcych.

Aktywne filtry

Tkanina lniana - Sklep internetowy

W naszym sklepie Otula.pl znajdą Państwo len prany kreszowany. Jest to tkanina lniana wykonana w 100% z lnu. Wyróżnia ją miękkość, przyjazność dla skóry oraz "oddychająca" faktura. Cechuje ją wysoka jakość i poziom bezpieczeństwa dla dzieci. Dostępne są różne kolory. Len washed kreszowany posiada certyfikat jakości Oeko-Tex. Jego krajem pochodzenia jest Francja. Jest łatwy w pielęgnacji. Po praniu może się lekko skurczyć.

Co uszyć z lnu?

Tkanina ta będzie bardzo dobrze będą służyć jako ubrania: sukienki, bluzki, spódnice, ale też artykuły dziecięce: pościel, koce, poduszki, kokony, organizery, ochraniacze. Tkanina lniana jest sprzedawana na metry.