Wiskoza

Wiskoza to rodzaj włókna powstałego w wyniku chemicznej obróbki celulozy. Celulozę do produkcji włókien celulozy otrzymuję się najczęściej z oczyszczonej masy w przeważającej mierze z drzew iglastych czasami liściastych.

Tkanina wiskozowa

Wiskoza to bardzo uniwersalne włókno, które jest funkcjonalne, wygodne w noszeniu i zapewnia komfort latem dzięki swej przewiewności. 

W ofercie sklepu internetowego otula.pl mamy wiskozę o szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej.

To tkanina która idealnie nadaje się do szycia sukienek, bluzek, spodni, spódnic i innych ubrań letnich. Z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. 

Aktywne filtry

Wiskoza na metry

Wiskoza to materiał, z którego można “wyczarować” wspaniałe i modne ubrania. W końcu nie bez powodu, tkanina wiskozowa zaskarbiła sobie tak wiele miłośniczek. Najczęściej materiał ten wykorzystuje się przy szyciu ubrań dla kobiet. Zwiewna, lekka sukienka na lato, ekstrawagancki garnitur, luźne koszulki na ramiączkach, bluzki czy kombinezony to tylko niektóre pomysły, do uszycia których można wykorzystać wiskozę. Tkanina wiskozowa charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, lekkością, przewiewnością, a także posiada właściwości antyseptyczne, co oznacza, że materiał ten nie powoduje uczuleń. W naszym sklepie internetowym oferujemy tkaniny wiskozowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Może właśnie u nas znajdziesz tkaninę wiskozową, której szukasz? Nie czekaj, tylko sprawdź to już teraz!