Wzory kwiatowe

Sklep internetowy Otula.pl poleca bawełnę wzorzystą importowaną z Francji. W swojej ofercie posiadamy jej różne wzory, w tym bardzo lubiane wzory kwiatowe.  Znajdziemy wśród nich kwiaty o różnej wielkości i kolorach, takie jak m.in. róże, magnolie, peonie, kwiaty łąkowe.

Tkaniny w kwiaty na metry i nie tylko

Oprócz kwiatów na naszej bawełnie pojawiają się inne motywy florystyczne, np. dmuchawce, liście, gałązki, drzewa. Bawełna tego rodzaju doskonale sprawdzi się do tworzenia akcesoriów, takich jak: pościel, poduszki, kocyki, otulacze, kokony, ochraniacze. 

Aktywne filtry

Bawełna w kwiaty

W naszym sklepie z tkaninami prezentujemy szeroki wybór różnych tkanin bawełnianych importowane prosto z Francji z certyfikatem Oeko-Tex.

Kolorowe tkaniny w drobne kwiaty z Francji

W naszej ofercie znajdziecie tkaniny bawełniane w kwiaty w rozmaitej gamie kolorystycznej i wzorniczej, z których będziecie mogli stworzyć rozmaite kocyki, ochraniacze, pościel dla dzieci, poduszki, otulacze, kokony. Szczególnie polecamy je na piękne dekoracje dziecięce, jak lekkie zasłonki, poduszki i pościele i inne dekoracje do pokoików dziecięcych. Te piękne kwiatowe tkaniny bawełniane charakteryzują się bogata gamą kolorystyczną i wzorniczą (tkaniny bawełniane wzajemnie pasuje do siebie - jest szeroki wybór w jednej tonacji kolorystycznej). Ważnym elementem także przy wyborze tkaniny bawełniane dla dzieci jest wielkość wzoru - nasza tkanina bawełniana francuska w większości przypadków posiada drobne wzorki co jest atutem podczas szycia akcesoriów dla dzieci (które także są małe. :)

Bawełniany materiał w kwiaty na zasłony i nie tylko

Szczególnie polecamy tkaniny bawełniane na poduszki, pościele i wszelkie inne dekoracje do pokoików dziecięcych jak np. ochraniacze, kocyki, zabawki oraz inne. Posiadamy także inne tanie tkaniny bawełniane dla dorosłych.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia!