Tkaniny świąteczne we wzory bożonarodzeniowe

W naszej ofercie znajdziecie wysokiej klasy tkaniny bawełniane świąteczne w rozmaitej gamie wzorniczej.

Tkaniny świąteczne na metry

Szczególnie polecamy tkaniny z wzorami świątecznymi. Znajdziecie tutaj tkaniny bawełniane z nadrukiem cyfrowym, jak również tradycyjne tkaniny bawełniane o gramaturze około 120 gram/m2. Bogata oferta wzornicza w kolorystyce świątecznej daje szerokie możliwości udekorowania domu wg własnych pomysłów. Wiele tkanin świątecznych posiada certyfikat Oeko-Tex albo Bezpieczny dla dziecka. Jedne i drugie polecamy do wykorzystania przy zdobieniu domu: na obrusy, ozdoby świąteczne, poduszki i inne dekoracje.

Aktywne filtry

Tkaniny świąteczne

Święta się zbliżają, a ty nie masz pomysłu na prezent… Bawełna wzory świąteczne może okazać się pomysłem na doskonałe rozwiązania! Z jej pomocą stworzysz ubrania, czy poszewki, które sprawdzą się jako prezent, choć nie tylko. Możesz z jej pomocą ozdobić stół na wigilię albo zmienić pokój swojego dziecka w prawdziwie bajkowy świat.

Nie ograniczaj się! Stwórz piękne przedmioty samemu

Choć w okresie świątecznym zakupisz w sklepach liczne produkty, które pomogą w przyozdobieniu domu, zawsze spróbuj zrobić coś samodzielnie. Uszycie własnych poszewek lub pościeli to naprawdę bardzo dobry pomysł, aby zmienić swój dom nie do poznania. Możesz również wykonać prosty obrus, dzięki, któremu wspólne spotkania z rodziną staną się zdecydowanie przyjemniejsze. Wykorzystanie tego typu tkanin pomoże ci uwolnić twój kreatywny potencjał.

Bawełna wzory świąteczne — wybierz odpowiadającą ci gramaturę

W tej ofercie znajdziesz zarówno materiały typu premium, jak i standard. Te pierwsze posiadają nadruk wykonany techniką cyfrową oraz wyższą gramaturę. Dzięki temu są trwalsze. Z kolei wersja standard będzie delikatniejsza i lepiej nada się do stworzenia ozdobnych przedmiotów różnego rodzaju. Postaw na piękne wzory w choinki lub inne świąteczne motywy, zmieniając swój dom nie do poznania. Udekoruj swój dom w unikalny sposób!