Regulatory, kółka zaciskowe, magnesy

W naszym sklepie internetowym proponujemy wybór okuć, dzięki którym możecie uszyć wymarzoną torbę lub plecak. Półkola metalowe w różnych kształtach, kółka zaciskowe, magnesy do zapięć to niezbędne artykuły, aby móc wykończyć wspaniałą torbę.

Regulatory, kółka zaciskowe, magnesy krawieckie i inne dodatki do szycia w sklepie internetowym

W naszym sklepie internetowym proponujemy wysokiej jakości dodatki krawieckie. Dzięki nim uświetnisz nie tylko każdy swój krawiecki pomysł, ale i również Twoja praca stanie się o wiele efektywniejsza i łatwiejsza.

Wśród proponowanych dodatków krawieckich, przedstawiamy między innymi: włókniny czyli różnego rodzaju wypełnienia - ociepliny, kulki silikonowe przeznaczone do wypełniania poduszek, nici szwalnicze w rozmaitych kolorach i wielkościach, dekoracyjne guziki, lamówki, wypustki.

Dodatkowo w naszym sklepie internetowym z tkaninami bawełnianymi i tkaniną minky znajdziesz takie artykuły krawieckie jak:  rzepy i taśmy nośne, okucia do toreb (sprzączki, regulatory, kółka zaciskowe, magnesy do toreb) kolorowe tasiemki i wstążki, sznurki bawełniane, taśmy ozdobne z pomponami, suwaki - zamki błyskawiczne, igły maszynowe.

Dodatki krawieckie to prawdziwe bogactwo możliwości oraz fantastycznych kolorów, doskonale urozmaicających Twoje pomysły.

Aktywne filtry

Magnesy krawieckie