Muślin haftowany

W sklepie z tanimi tkaninami zachęcamy wszystkich do zakupów wysokiej jakości - szczególnie polecamy MUŚLIN.

W ofercie znajdziecie muślin bawełniany w rozmaitej gamie kolorystycznej i wzorniczej, z których będziecie mogli stworzyć  rozmaite chusteczki, opaski, ubranka, pościel, poduszki, narzutki  i inne dekoracje do domu. Szczególnie polecamy je na piękne ubranka dziecięce a także dla dorosłych. Są jak najbardziej stosowane także przez wielu do szycia i wykańczania artykułów dla dzieci jak - lekkie kocyki, poduszeczki, pościel, kokony, otulacze, poduszki zarówno do użytku codziennego jak również dekoracyjne. Te piękne tkaniny charakteryzują się bogata gamą kolorystyczną i wzorniczą (wiele tkanin wzajemnie pasuje do siebie - jest szeroki wybór w jednej tonacji kolorystycznej).

Ważnym elementem także przy wyborze tkanin dla dzieci jest wielkość wzoru - muślin w większości przypadków posiada drobne wzorki co jest atutem podczas szycia akcesoriów dla dzieci (które także są małe. :)

Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia!

Aktywne filtry

Sklep Otula.pl poleca muślin bawełniany haftowany.

Muślin bawełniany hafotwany to miękka, delikatna i przewiewna tkanina wykonana w 100% z bawełny. Pochodzi z Polski, Francji lub Chin. Posiada certyfikat TUV, bądź Oeko-Tex. Dostępny w wielu kolorach. Posiada drobny haft.

Polecamy go do tworzenia artykułów takich jak: pościel, ubranka, poduszki, narzutki, kokony, otulacze, opaski, chusteczki, dekoracje i inne. Doskonale nadaje się na artykuły dziecięce. Jest łatwy w pielęgnacji. Po praniu może się lekko skurczyć.

Tkanina sprzedawana na metry.