Tiul ubraniowy

Tiul przez długi czas kojarzył się z baletową spódniczką lub suknią ślubną, ewentualnie balową toaletą, przez co zarezerwowany był na specjalne okazje. Na szczęście to się zmieniło! Współcześni projektanci mody oraz dekoratorzy wnętrz odczarowali tiul, dzięki czemu teraz możemy cieszyć się nim również na co dzień!

I całe szczęście, bo tiul to przepiękna tkanina, która, dzięki swojej dekoracyjności, znalazła zastosowanie zarówno w przemyśle odzieżowym, jak i wnętrzarskim! Dzięki stosunkowo niewysokim cenom, z tiulu możemy przygotować nadzwyczajne dodatki i ozdoby, które upiększą nasze ubrania, fryzury oraz wnętrze domu - na co dzień i na specjalne okazje!

Tiul ubraniowy - krawiecki

Obecnie dekoracje z tiulu cieszą się ogromną popularnością! Z kilku puchatych warstw możemy szybko i niewielkim kosztem stworzyć pompony, które każdemu wnętrzu dodadzą lekkości i nutki romantyzmu, piękne dekoracje na stół idealne na przyjęcie ślubne, a nawet baldachimy nad łózko! W przypadku tiulu ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia!

Zwłaszcza, że obecnie tiul można dostać we wielu kolorach!

Tiul - sklep online Otula

Do wyboru mamy produkty różniące się miedzy sobą kolorami, szerokościami oraz gramaturą. Dzięki temu z powodzeniem wybierzesz idealny tiul do realizacji własnych projektów. 

Nie znaleźliśmy produktów spełniających podane kryteria.

Spróbuj wyszukać ponownie