Materiał tetra na metry

Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie z tanimi tkaniami tetry bawełnianej. Tetra jest materiałem miękkim, cienkim, przewiewnym oraz chłonnym. Materiał ten jest wykonany z bawełny dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo oraz swobodę dla użytkownika. 

Materiał tetra na metry

Otula.pl proponuje tetrę jako produkt dla najmłodszych, można go wykorzystać jako pieluszki wielokrotnego użytku, podkładki do wózka czy na przewijak, ściereczki używane podczas karmienia, a także w formie moskitiery szczególnie latem ponieważ zawiera luźny splot. Nasz sklep posiada tetry jednolite w różnych kolorach, ale także jesteśmy posiadaczami tetry bawełnianej we wzory.

Gwarantujemy najlepszą cenę oraz posiadamy certyfikat Certyfikat OekoTex. 

Aktywne filtry

Tetra materiał

Bądź ekologiczny i skorzystaj z możliwości, jakie daje tetra bawełniana. Otocz swoje dziecko miękkim i chłonnym materiałem, dzięki któremu unikniesz wszelkich podrażnień. Możesz wykorzystać je do tworzenia pieluch, ale nie tylko. To też dobry pomysł, aby zabezpieczyć przewijak lub inne miejsca, w których skóra dziecka ma kontakt z innymi powierzchniami.

Bądź ekologiczny. Tetra bawełniana Ci w tym pomoże

Z roku na rok ludzkość produkuje coraz większą ilość śmieci, które wpływają niekorzystnie na naszą planetę. Ogranicz swój negatywny wpływ na środowisko, stawiając na używanie wielorazowych pieluch, które samodzielnie przygotujesz. Zakup dostępny w naszym sklepie materiał, aby twoje dziecko mogło cieszyć się najdelikatniejszą i w pełni bezpieczną tkaniną. Posiada ona certyfikat OekoTex, który gwarantuje jej wysoką jakość oraz zapewnia bezpieczeństwo także dla najmłodszych użytkowników. Nie zawiera ona substancji, które mogłyby im w jakikolwiek sposób zaszkodzić.

Wybierz odpowiedni kolor materiału dla siebie

Nawet w przypadku tworzenia pieluch, nie musisz ograniczać się jedynie do białego koloru. Dobierz odpowiednią barwę tetry, która nie będzie nudna! Możesz wybrać delikatny róż, lub pastelowy niebieski, ale nie tylko. W naszym sklepie znajdziesz materiał w różne wzory. Postaw na piękne kwiaty, czy też kolorowe chmurki, które wprowadzą w twoje życie uśmiech. Wykorzystaj je także jako podkładki do przewijaków lub jako materiał zabezpieczający skórę dziecka przed innymi czynnikami.