Minky kropki paski

Nasz sklep z tkaninami oferuje szeroką ofertę pluszu MINKY w różnej gramaturze 265 gr/m2, 350 gr/m2, 380 gr/m2.

Mamy ponad 50 różnych propozycji - różne wzory, gramatury i kolory. W zależności od gramatury materiał minky jest w różnej cenie. 

Plusz Minky to absolutny hit ostatnich lat. To niezwykle miękka i miła w dotyku pluszowa dzianina, używana przede wszystkim do szycia artykułów dla niemowląt i małych dzieci. Używając wyłącznie pluszu Minky lub łącząc ją z innymi materiałami (np. bawełną, polarem, dresówką i innymi) stworzymy m.in.: kocyki, poduszki, przytulanki oraz odzież dziecięcą. Materiał MINKY jest bardzo dobry do codziennego użytkowania - pierze się idealnie i się nie gniecie:)

Tkanina Minky - sklep internetowy

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo najpopularniejszy plusz materiał Minky Dots (dzianina z charakterystycznymi wypukłymi wytłoczeniami w kształcie kropek) oraz mniej znaną Minky Hearts, MINKY Gładkie ora MINKY STRIPES 

W naszym sklepie kupujesz pełne metry pluszu MINKY w zależności od swoich potrzeb.

Dokładamy wszelkich starań, by dostępne materiały MINKY dostępne na otula.pl odznaczały się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną - tak jak nasz plusz Minky.  

Aktywne filtry


W naszym sklepie Otula.pl znajdą Państwo tkaninę typu minky.


Jest to tkanina wykonana z poliestru, niezwykle miękka i pluszowa dzianina. Dysponujemy jej różnymi kolorami.

Jej pielęgnacja jest łatwa i szybka. Należy ją prać w temperaturze 30 stopni.

Doskonale nadaje się do pokoju dziecięcego. Bardzo dobrze będzie służyć jako dziecięce ubranka, przytulanki, zabawki, kocyki, poduszki.

Tkanina sprzedawana na metry.