Wzory geometryczne

Sklep internetowy Otula.pl poleca bawełnę we wzory geometryczne importowaną z Francji.

Tkaniny Wzory Geometryczne

W swojej ofercie posiadamy jej różne wzory, w tym bardzo lubiane wzory geometryczne. Do najpopularniejszych należą m.in. trójkąty, listki, diamenty, łezki, rozety, wachlarze, ciapki, gwiazdki.

Materiał Wzory Geometryczne na zasłony i nie tylko

Bawełna tego rodzaju doskonale sprawdzi się do tworzenia akcesoriów, takich jak: pościel, poduszki, kocyki, otulacze, kokony, ochraniacze. Będzie idealnie pasować do pokoju dziecięcego.

Aktywne filtry

Materiał w geometryczne wzory na Otula.pl

W naszym sklepie Otula.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór bawełny wzorzystej pochodzącej z Francji. Dysponujemy jej różnymi kolorami i wzorami. Do bardzo popularnych wzorów należą wzory geometryczne.  Wśród elementów geometrycznych pojawiających się na naszej bawełnie są m.in.: trójkąty, listki, diamenty, łezki, rozety, wachlarze, ciapki, gwiazdki, góry, tęcze.

Bawełna Wzory Geometryczne

Z bawełny w geometryczne wzory można stworzyć pościel, poduszki, kocyki, otulacze, ochraniacze, kokony, lekkie zasłonki, zabawki i inne dekoracje. Będzie idealnie współgrać w pokoju dziecięcym. Bawełna wzorzysta posiada certyfikat jakości Oeko-Tex. Jest delikatna w dotyku i łatwa w użytkowaniu.

Tkaninę sprzedajemy na metry.