MINKY STRIPES - PUCHATY, MIĘCIUTKI 360 GRAM!

MINKY STRIPES - PUCHATY, MIĘCIUTKI 360 GRAM!

  admin  

 (0)

MINKY STRIPES podbija Wasze serca - jest bardzo miękki, puszysty i naprawdę idealny na kocyki, poduszki, ochraniacze i inne akcesoria. 

Minky Stripes to nowy rodzaj dobrze znanej Wam dzianiny minky. Jest zdecydowanie grubszy i bardziej puszysty w dotyku niż tradycyjne MINKY DOTS. Ma włos o długości około 4 mm. Swoją nazwę STRIPES zawdzięcza temu, że jego wzór jest tłoczony w kształcie grubych (około 1,5-2 cm) pasów. Pomiędzy pasami jest zauważalna drobna szczelinka (tak właściwie widać lekki odstęp pomiędzy pasami - odstęp około 1 mm), ale absolutnie nie przeszkadza to w odbiorze całego produktu. Pasy są wyraźnie zaznaczone i z daleka widać, że dzianina ma fakturę.

Zastanawiacie się do czego używać tej dzianiny. Sądzę, że jest to doskonały wybór do wszelkich puszystych kocyków, rożków, ochraniaczy oraz poduszek. Z pewnością wyjdą z tego piękne elementy we wszelkiego rodzaju zabawkach.

Uwagi dotyczące szycia

MINKY STRIPES jest dość grubą i puszystą dzianiną oraz jednocześnie bardzo lejącą - niektórzy nazywają ją "żywą".

Pamiętajcie aby przed szyciem dokładnie wymierzyć dzianinę oraz sugerujemy szyć najpierw spinając tkaniny ze sobą przy pomocy szpilek albo taśmy. Zapobiegnie to późniejszemu przesuwaniu się tkanin względem siebie i praca będzie łatwiejsza. Nie pomylcie tego słowa "łatwiejsza" z łatwa" :)

Minky STRIPES proponujemy Wam w bardzo popularnych kolorach:

Jeśli już coś uszyłyście z tej dzianiny i chcecie podzielić się swoimi pracami - przyślijcie nam zdjęcia - opublikujemy je tutaj office@otula.pl

 (0)