Bawełna WAFEL szerokie spektrum wykorzystania

Bawełna WAFEL szerokie spektrum wykorzystania

  admin  

 (1)

  Nowości All  

Tkanina bawełna wafel – nazwa brzmi dość obco i wiele osób na pewno zastanawia się, jakie ma zastosowanie. Na pewno nie jest to odpowiednia tkanina na podszewkę ani tkanina na narzutę. Niemniej jednak jej popularność nieustannie wzrasta, szczególnie na rynku dodatków dla dzieci i niemowląt, gdzie ma ona swoje największe zastosowanie.

Bawełna wafel - zastosowanie

Bawełna wafel znajduje swoje zastosowanie najczęściej w tworzeniu wyprawki dla dzieci i niemowląt. Szyje się z niej miękkie kocyki, narzuty, otulacze, śpiworki, kołderki, rożki i wiele, wiele więcej. Jest ona niezwykle popularna ze względu na swoje właściwości i zastosowanie. Jest wyjątkowo miękka, nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka, przy czym jest niezwykle ciepła. Tkaniny tej nie trzeba również prasować, co jest ogromnym plusem dla wielu rodziców, którzy nie lubią tej czynności lub zwyczajnie zawsze mają ogromną stertę rzeczy do prasowania.

Oczywiście tkanina ta równie chętnie jest używana przez osoby dorosłe. Świetnie sprawdza się jako ręcznik lub nawet szlafrok.

Samodzielne wykorzystanie bawełny wafel

bawełna wafel

Bawełna wafel jest bardzo popularną i dobrą jakościowo tkaniną, przez co jej cena jest niezwykle wysoka w porównaniu do pozostałych klasycznych tkanin. Koszt gotowych kocyków dla niemowląt lub dodatków dla dorosłych osiągają niesamowicie wysokie ceny. W związku z tym i tu warto spróbować stworzyć coś samodzielnie. Na początek można zacząć od czegoś prostego, na przykład kocyka. Wbrew pozorom będzie to bardzo proste zadanie do wykonania i nie sprawi dużych kłopotów. Wystarczy tylko przygotować maszynę do szycia i kupić odpowiednią tkaninę.

Jeśli poradzimy sobie z kocykiem to śmiało, można pójść o krok dalej i uszyć poszewki na poduszki dekoracyjne lub jeśli czujemy się już na siłach, to całą pościel dla malucha. Oczywiście uszycie pościeli będzie bardziej pracochłonnym zadaniem, ale to nie oznacza, że sobie z nim nie poradzimy. W razie potrzeby można posiłkować się poradnikami w Internecie lub filmikami instruktażowymi dostępnymi na platformie Youtube. Pomóc może nam również mama, babcia lub ciocia, które same chętnie i często szyją. Każda pomoc będzie dobra, jeśli tylko przybliży nas do celu.

Gdzie można kupić tę tkaninę?

Bawełna wafel dostępna jest w niemal każdym sklepie internetowym oraz stacjonarnym. Występuje w wielu kolorach w związku z czym każdy na pewno znajdzie odpowiednią tkaninę dla siebie. Zakupy w naszym sklepie, to gwarancja jakości oraz szeroki wybór tkanin. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przegląd tkanin dostępnych w naszym sklepie.

W naszym sklepie stawiamy na jakość i różnorodność. Oprócz różnego rodzaju tkanin,  dostępnych w wielu wzorach i kolorach,  posiadamy też wszelkie dodatki krawieckie takie jak wypełnienia, podszewki, suwaki, ozdobne pompony, lamówki, nici, tasiemki ozdobne. Dodatkowo oferujemy sprzedaż próbek tkanin. Zapraszamy do zakupów.

 (1)