WELUR

Tkanina welur dostępna w sklepie internetowym to tkanina poliestrowa, która odznacza się przede wszystkim komfortem w dotyku, dzięki delikatnemu meszkowi. Tkanina jest wykonana z poliestru, ale wbrew utartej opinii jest bardzo miękka i delikatna, a także podatny na czyszczenie i pranie.

Welur na metry

Proponujemy tkaniny dekoracyjne w różnych wzorach, szczególnie we wzorach dziecięcych. Tkanina welur jest sprzedawana na metry  ale polecamy także panel welur na matę oraz na panel na maskotki. To idealne rozwiązanie, aby jeden motyw dekoracyjny połączyć w pokoju dziecięcym w wielu elementach wyposażenia wnętrza.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Tkanina welur we wzory

Idealnie sprawdzi się jako tkanina dekoracyjna na wszelkiego rodzaju maty dla dzieci, narzuty na łóżko, poduszki dekoracyjne oraz inne elementy wystroju pomieszczeń. 

Zaleca się pranie tych akcesoriów tekstylnych w niskiej temperaturze, 30 stopni Celsjusza, aby nie zatraciły swoich właściwości.

Tkanina welur idealnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju maty, narzuty, poduszki dekoracyjne oraz inne elementy wystroju pomieszczeń.