Ekoskóra / skaj

Ekoskóra do szycia zwana jest inaczej skórą syntetyczną albo skajem. Tkanina, która wygląda jak skóra, jednak nią nie jest, tylko ją imituje. Parametry takie jak oddychalność, przepuszczalność pary wodnej ma niestety gorsze, niż skóry naturalnej. Jest to tańsza i bardziej ekologiczna alternatywa od prawdziwej skóry.

W naszym sklepie internetowym mamy ofertę ekoskóry do szycia wzorzystej. Jest bardzo przyjemna i miękka w dotyku.

Eko skóra na metry

Ekoskóra inaczej skóra syntetyczna idealnie nadaje się do szycia toreb, torebek, plecaków, worków, nerek, pasków, dodatków i akcesoriów a także do obijania mebli.

Konserwacja skóry syntetycznej - w celu utrzymania skaju inaczej ekoskóry należy regularnie dbać o czystość materiału jedynie za pomocą nawilżonej szmatki. Nie należy do tego używać innych środków ani substancji chemicznych.

Aktywne filtry

Materiał skaj na metry

W naszym sklepie Otula.pl znajdą Państwo ekoskórę / skaj. W trosce o środowisko oferujemy tkaninę skóropodobną. W jej skład wchodzi bawełna, poliuretan i poliester. Jest nieprzemakalna i odporna na zabrudzenia. Przy tym pozostaje miękka i przyjemna w dotyku. Tkanina ta pochodzi z Polski. Posiadamy różne wzory i kolory ekoskóry. Będzie idealnym wyborem do szycia toreb, torebek, plecaków, worków, nerek, pasków czy innych akcesoriów. Jej pielęgnacja jest łatwa i szybka. Należy ją czyścić wilgotną szmatką bez detergentów, kremów czy płynów. Tkanina sprzedawana na metry.